Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manželia Kandráčovci o hádkach vo vzťahu: Občas sa pochytíme, ale toto nám vždy pomôže

25.02.2019 Milly Sekulová

Sympatické duo, ktoré do miestnosti vnieslo smiech i pokoru zároveň. Manželia Ondrej (41) a Erika (36) Kandráčovci sú zohratá dvojica a priblížili nám, ako to u nich doma vyzerá.

Sympatické duo, ktoré do miestnosti vnieslo smiech i pokoru zároveň. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Sympatické duo, ktoré do miestnosti vnieslo smiech i pokoru zároveň.

Máte krásnu rodinu a hovorí sa o vás ako o dokonalom manželskom páre. Aj na mňa pôsobíte ako zohratá dvojica, až sa mi nechce veriť, že sa viete pohádať.

Ondrej: Slovo dokonalý nepoužívam. Podľa mňa neexistuje dokonalosť, ale skôr prirodzenosť. Aj my máme občas obláčiky vo vzťahu, ale po každej búrke vyjde slniečko.

Erika: Áno, občas sa pochytíme. Snažíme sa však dodržiavať jednu múdrosť našich predkov. Nejdeme spať, kým sa nezmierime.

Aký je podľa vás recept na šťastné manželstvo?

Erika: Keď sa človek hnevá na toho druhého, ubližuje aj sám sebe. Kedysi som sa snažila zmeniť Ondreja, ale potom som zistila, že to nemá význam a nie je to správne. To sa však podľa mňa musí človek naučiť.

Ondrej: Neexistuje univerzálny recept, ale tiež stále opakujem – nesnažiť sa pretvárať toho druhého. Každý je svojský. Človek v rodine dokáže nájsť vnútorný pokoj a šťastie. Vždy, keď niekde koncertujem, teším sa na to, že prídem domov k svojej manželke a dvom krásnym deťom. Ondrej Kandráč si viac ako materiálne veci váži chvíle s rodinou. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Lýdia Czakó Ondrej Kandráč si viac ako materiálne veci váži chvíle s rodinou.

Tlačiť Diskusia (2)
Focus Media