Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manželia Kandráčovci o hádkach vo vzťahu: Občas sa pochytíme, ale toto nám vždy pomôže

25.02.2019 Milly Sekulová

Sympatické duo, ktoré do miestnosti vnieslo smiech i pokoru zároveň. Manželia Ondrej (41) a Erika (36) Kandráčovci sú zohratá dvojica a priblížili nám, ako to u nich doma vyzerá.

Sympatické duo, ktoré do miestnosti vnieslo smiech i pokoru zároveň. 6 obrázkov vo fotogalérii Sympatické duo, ktoré do miestnosti vnieslo smiech i pokoru zároveň.

Čím ďalej ste žiadanejší a veľa cestujete do Bratislavy. Neuvažovali ste niekedy nad presťahovaním?

Ondrej: Ak mám byť úprimný, bolo by to jednoduchšie. My sme však zžití s prostredím na východnom Slovensku. Máme tu deti na škole, rodinu, známych a dobrých susedov. Sťahovanie zatiaľ neriešime, ale keby sme sa raz presťahovali, tak to nebudem brať tragicky. Nič zásadné by sa nedialo. Sme malá krajina, deliť ju na východ a západ je podľa mňa nezmyselné. Veď od seba nie sme tak ďaleko.

Ako stíhate kĺbiť starostlivosť o domácnosť s deťmi?

Ondrej: Vyriešili sme to tak, že som rodinu začlenil do svojej práce. Brávam ju so sebou často na koncerty, ale aj do Bratislavy, keď tu niečo mám. Nechcem, aby mi jedného dňa deti povedali: Na koncertoch si mal veľa ľudí, ale nemali sme spoločné zážitky.

Erika: Je to super. Celé prázdniny sme chodili na miesta, kde Ondrej hrával. Cez deň sme si urobili nejaký výlet a večer sme si s deťmi buď pozreli jeho koncert, alebo si urobili program na izbe. Ondrej sa snaží byť vždy s nami, čo si veľmi vážim. Celá rodinka lyžuje. 6 obrázkov vo fotogalérii Celá rodinka lyžuje.

Tlačiť Diskusia (2)