Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Manželia Kandráčovci o hádkach vo vzťahu: Občas sa pochytíme, ale toto nám vždy pomôže

25.02.2019 Milly Sekulová

Sympatické duo, ktoré do miestnosti vnieslo smiech i pokoru zároveň. Manželia Ondrej (41) a Erika (36) Kandráčovci sú zohratá dvojica a priblížili nám, ako to u nich doma vyzerá.

Sympatické duo, ktoré do miestnosti vnieslo smiech i pokoru zároveň. 6 obrázkov vo fotogalérii Sympatické duo, ktoré do miestnosti vnieslo smiech i pokoru zároveň.

Obaja ste vyštudovaní učitelia. Kto sa s deťmi doma učí?

Erika: Väčšinou ja. Tým, že Ondrej toho má veľa a ja som sa učeniu venovala aj pred materskou, je mi to bližšie. Manžel deti skôr učí hudbu.

Ondrej: Cvičíme s Ondrejkom na husličkách. Emke sme zase na Vianoce kúpili klávesy, tak tá namiesto tabletu ťuká do klávesov, čo je podľa mňa super.

Ondrej, keď ste získali cenu OTO, tešili sa doma?

Ondrej: Všetci sa tešili. Malý je tretiak a veľmi chcel sošku zobrať do školy, tak som mu ju požičal. Všetci ju vraj chytali a zhodli sa, že je ťažká. Vraj prišli aj učiteľky z vedľajších tried. Emka vtedy ešte chodila do škôlky a plakala, že aj ona si ju chce vziať. Prišla však sklamaná, že deti nevedeli, čo to je. (Smiech.)

Máte pre ňu nejaké špeciálne miesto?

Erika: Má špeciálne miesto v jedálni. Som veľmi rada, že si ľudia našli čas a za Ondreja hlasovali. Zároveň je pekné, keď ho niekde zastavia a pochvália a dajú mu najavo, že sa im jeho tvorba páči.

Ondrej: K tomu však poviem historku, keď za mnou prišla staršia pani so slovami: „Stále, keď vás vidím v telke, vypnem.“ Opýtal som sa, či vypne od problémov a ona: „Nie, vypnem telku.“ (Smiech.) Takéto momenty ma učia pokore. Ale hovorí sa, že človek, ktorý nemá nepriateľov, je blbec. Nemusí mať každý každého rád, ale mali by sme sa navzájom akceptovať. Ondrej sa nebojí studenej vody a s úsmevom otužuje. 6 obrázkov vo fotogalérii Ondrej sa nebojí studenej vody a s úsmevom otužuje.

Tlačiť Diskusia (2)