Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Horoskop odhalí, ktorý muž je pre vás osudový, a nielen to: Týmto znameniam sa oblúkom vyhnite!

14.03.2019 KaD

Ak vás niekto presviedča, že hviezdy nemajú na váš život žiaden vplyv, pošlite ho preč. Vaše znamenie naznačuje, čo je pre vás dobré, s kým rozkvitáte a s kým vädnete, aké máte šance na úspech a šťastie.

Aký muž sa k vám hodí na celý život? 16 obrázkov vo fotogalérii Aký muž sa k vám hodí na celý život?

Určite si prečítajte, čo hovoria hviezdy o chlapoch vo vašom živote.

ŽENA BARAN

21. 3. – 20. 4.

Ženy narodené v znamení Barana, gratulujeme! Ste odvážne, nezávislé, vášnivé a veľmi divoké, hoci často tak navonok nevyzeráte. No máte aj druhú stranu – stojíte nohami pevne na zemi, rozmýšľate niekedy až príliš logicky. Máte dosť energie a sily a s nadšením prijímate nové podnety okolia.

Bude to super

Rak je férový muž, ktorý má blízko k rodine. Vy ho priťahujete svojou nespútanou energiou, takže sa vo vzťahu budete perfektne dopĺňať. Ryby v mužskom podaní sú veľmi citliví partneri, majú umelecké sklony a zmysel pre humor a to vám vyhovuje.

Radšej to zvážte

Blíženci sú síce citovo založení a vášniví, no zároveň sú prelietaví a náladoví. Muž Lev chce zasa až príliš dominovať a vy ako nezávislé stvorenie by ste tým veľmi trpeli. Aký muž sa k vám hodí na celý život? 16 obrázkov vo fotogalérii Aký muž sa k vám hodí na celý život?

Tlačiť