Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Brutálny úbytok na váhe! Tieto krásky v poslednom čase výrazne schudli: Neuveríte, vďaka ČOMU

07.03.2019 Beata Suchá

Všimli ste si, že mnoho svetových celebrít v poslednom čase badateľne schudlo? Zistili sme, čo sa za tým skrýva.

Miley Cyrus 23 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Northfoto Miley Cyrus

Veľké sviatočné a fašiangové hodovanie máme za sebou, a teda je najvyšší čas dostať svoju postavu opäť do formy. Aj známe dámy v poslednom čase mierne pribrali, ale namiesto toho, aby sa zožierali výčitkami a sebaľútosťou, siahli po zoštíhľujúcich nápojoch. Výsledok je fantastický.

Krásna Jennifer Lopez nedá dopustiť na bylinkový mix pod názvom Rosemary Water – zmes vody a rozmarínového extraktu. Je známy predovšetkým vďaka svojej sile urýchľovať spaľovanie tukov a dodáva telu energiu na ďalšie kolo cvičenia. Presne to, čo Jennifer potrebuje. Do svadby chce byť predsa v najlepšej forme. Ako sama hovorí: „Každý týždeň chodím 6-krát na dve hodiny do fitka. Preto je pre mňa nesmierne dôležité veľa piť pred a počas cvičenia, aby som mala dostatok sily.“

Vďaka tomuto pomocníkovi schudla mamina dvojičiek až 6 kilogramov. Skvelým vedľajším účinkom rozmarínovej vody je, že podporuje rast vlasov, a tak sa Jen môže pýšiť štíhlejšou postavou aj krásnou hrivou.

Jennifer Lopez (49)

Predtým

Ešte prednedávnom sa ukazovala táto latino diva s malým bruškom a so silnými stehnami. Ešte prednedávnom sa ukazovala táto latino diva s malým bruškom a so silnými stehnami. 23 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: profimedia Ešte prednedávnom sa ukazovala táto latino diva s malým bruškom a so silnými stehnami.

Dnes: –6 kg

Tukové vankúšiky sú preč! Vďaka bylinkovej kúre sa pýši nielen vypracovaným bruškom, ale aj vysnívanou váhou 56 kg. Jennifer Lopez (49) sa vďaka bylinkovej kúre pýši nielen vypracovaným bruškom, ale aj vysnívanou váhou 56 kg. 23 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: profimedia Jennifer Lopez (49) sa vďaka bylinkovej kúre pýši nielen vypracovaným bruškom, ale aj vysnívanou váhou 56 kg.

Jej tajomstvo: Rozmarínová voda

Niekto si rozmarín pridáva do jedla, Jennifer si ho mieša do nápoja. Ten sľubuje odbúravanie prebytočného tuku a podporu rastu vlasov.

Niekto si rozmarín pridáva do jedla, Jennifer si ho mieša do nápoja. 23 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Niekto si rozmarín pridáva do jedla, Jennifer si ho mieša do nápoja. Tajná prísada je rozmarín. Ten podporí aj rast vlasov. 23 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: profimedia Tajná prísada je rozmarín. Ten podporí aj rast vlasov.

Tlačiť
Focus Media