Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Hrdý otecko princ William? Zabudnite! Pravda je celkom iná, než by ste čakali

24.02.2019 Lenka Molnárová

Princ William, dnes tatko troch detí, si zaspomínal na časy, kedy sa mal prvý raz stať otcom. Jeho myšlienky vás zrejme prekvapia.

Kate, William a ich prvorodený syn George. 50 obrázkov vo fotogalérii Kate, William a ich prvorodený syn George.

Členovia kráľovskej rodiny sa v rámci oficiálnych návštev dostanú na rozličné miesta. Veľmi často ide o udalosti s charitatívnym podtónom a inak tomu nebolo ani pri nedávnej návšteve princa Willama. 

Vojvoda z Cambridge zavítal do charitatívnej organizácie pre budúcich oteckov, kde porozprával o tom, aké to je, keď rodina očakáva príchod nového potomka. Program sa zameriava najmä na mladých budúcich oteckov, ktorí nemajú dostatok sebadôvery a obávajú sa svojej budúcej úlohy hlavy rodiny. 

Princ William sa spolu s manželkou Kate stará o ich tri prekrásne detičky. 50 obrázkov vo fotogalérii Princ William sa spolu s manželkou Kate stará o ich tri prekrásne detičky.

Britská kráľovská rodina 2018 50 obrázkov vo fotogalérii Britská kráľovská rodina 2018

Princ William neprišiel poctiť svojou návštevou organizáciu len tak. Rozrozprával sa o viacerých dôležitých témach spojených s rodičovstvom. A viaceré jeho vyjadrenia mnohých poriadne prekvapili. Navonok vždy uvoľnený princ vo vnútri prežíval obrovské trápenie. Čoho sa tak veľmi bál?

Tlačiť Diskusia