Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Najhoršie ranné zlozvyky vám kazia život: Ak ich robíte, nečudujte sa, že ste totálne bez energie

24.02.2019 Casprezeny.sk

Tieto ranné zlozvyky vás oberajú o potrebnú životnú energiu. Vyhnite sa im!

Tiež nevyskakujete z postele hneď po prvom zazvonení budíka? 6 obrázkov vo fotogalérii Tiež nevyskakujete z postele hneď po prvom zazvonení budíka?

Večerná aj ranná kontrola mobilu

Niektorí z nás s mobilmi zaspávajú a ich posledné "dobrú noc" nepatrí partnerovi, ale displeju mobilu. Rovnako ráno, keď vypínajú budík (ktorý má väčšina z nás pochopiteľne na telefóne), rovno skontrolujú počasie, e-maily, Facebook kamarátov a razom je v ich mozgu miesto na stres, premýšľanie o práci, o živote druhých. To všetko namiesto toho, aby boli chvíľu sami so sebou.

"Štúdie ukazujú, že ranné i večerné prezeranie telefónov zvyšuje u ľudí hladinu stresu a potom sa im nielen horšie spí, ale pochopiteľne aj vstáva," hovorí Joanna Kleinman, psychologička z New Jersey. Čo s tým? Skúste nechať telefón vo vedľajšej miestnosti a vrátiť sa ku knihám a starému dobrému obyčajnému budíku. Štúdie ukazujú, že ranné i večerné prezeranie telefónov zvyšuje u ľudí hladinu stresu. 6 obrázkov vo fotogalérii Štúdie ukazujú, že ranné i večerné prezeranie telefónov zvyšuje u ľudí hladinu stresu.

Tlačiť Diskusia