Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Thomas Puskailer ukázal svoju rodinku, jedna vec vám hneď udrie do očí: Veď oni sú ako...

23.06.2019 Milly Sekulová

Jeho kariéru spustila spevácka súťaž SuperStar, kde zaujal nielen hlasom, ale aj charakteristickým úsmevom. Dnes je z Thomasa Puskailera (37) umelec, manžel a otec, pre ktorého je rodina celým svetom.

Thomas Puskailer 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archiv T.P. Thomas Puskailer

Momentálne nám spríjemňujete rána v Ranných novinách. Ako sa zo speváka stane moderátor?

– Je to haluz. Som za to veľmi vďačný. Začalo sa to šou Heslo a hoci nemám dokonalú slovenčinu, je asi ľuďom sympatická. Oslovili ma, či by som nešiel do nového projektu Ranných novín a túto výzvu som prijal. Dostal som rýchle školenie a zrazu som na obraze. (Smiech.)

Vysielate už veľmi skoro. Ako zvládate to ranné vstávanie?

– Vstávam o štvrtej ráno a okolo desiatej až dvanástej večer chodím spať. Často teda spím len štyri hodinky, ale je to super. Preberiem sa a idem. Nemám problém dostať sa spod perín. Často so mnou vstáva malý syn, čiže je to dokonca dva v jednom.

Tak to vás obdivujem. Spíte krátko ako Napoleon. Váš synček má rok a mesiac. Má už svoj režim?

– Ešte ho Abbie dojčí, čiže aj v noci sa občas zobudí. Všetko však k tomu patrí. Každý moment je pre mňa dar. Veľmi sme chceli dieťa a je skvelé mať ho. Aj teraz, keď s vami sedím a robím rozhovor, myslím na neho.

Syna pomenovali Noah, čo  znamená pokoj a pohodlie. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív T.P. Syna pomenovali Noah, čo znamená pokoj a pohodlie.

Tlačiť
Focus Media