Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Thomas Puskailer ukázal svoju rodinku, jedna vec vám hneď udrie do očí: Veď oni sú ako...

23.06.2019 Milly Sekulová

Jeho kariéru spustila spevácka súťaž SuperStar, kde zaujal nielen hlasom, ale aj charakteristickým úsmevom. Dnes je z Thomasa Puskailera (37) umelec, manžel a otec, pre ktorého je rodina celým svetom.

Thomas Puskailer 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archiv T.P. Thomas Puskailer

Nedáte si ani pohár vínka?

– Mne to nechutí, ale Abbie si občas dá pohár bieleho vína. Pamätám, ako mi na koncerte hovorievali, že daj si z domácej, je to zdravé, z byliniek. Tak som si myslel, že to je nejaký liek a s dobrým vedomím som si dal. Skoro som odpadol. Riadne to pálilo. (Smiech.) Poučil som sa, že domáca sa rovná výkričník. Vyhýbam sa jej.

Opäť ten váš chytľavý smiech. Viete sa vy vôbec rozčúliť?

– Nie. Vo svete je veľa nenávisti a ja nemám čas, aby som sa na niekoho hneval a kričal. Ja nekričím.

Wau. A čo nejaké nezhody v manželstve? Nikdy sa nepohádate?

– Nie. My už vieme, čo má kto rád. Sme však tvrdohlaví. Dokonca aj Noah. Nezhody v názoroch však riešime tak, že si všetko odkomunikujeme. Tak problémy nikdy nevyvrcholia hádkou. Emócie treba deliť.

Pôsobíte naozaj pozitívne. No stále sa stretávate s neprajníkmi. Ako ich vnímate? Dokážu sa vás nenávistné komentáre dotknúť?

– Nevnímam to. Občas mi je ľúto, ak mi niekto niečo napíše, ale vnímam to tak, že tí ľudia majú asi nejaký osobný problém, čo mi je ľúto. Preto im aj často odpíšem, že je mi ľúto, že to tak cítia. Je to však na ľuďoch. Nikoho nenútim sa na mňa pozerať. Ani mne sa nepáčia niektorí herci či moderátori, tak sa na nich jednoducho nepozerám. Snažím sa byť pozitívny a verím, že karma funguje a pozitívne priťahujem. Najradšej majú, keď je  Noah všade s nimi. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív T.P. Najradšej majú, keď je Noah všade s nimi.

Tlačiť
Focus Media