Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Thomas Puskailer ukázal svoju rodinku, jedna vec vám hneď udrie do očí: Veď oni sú ako...

23.06.2019 Milly Sekulová

Jeho kariéru spustila spevácka súťaž SuperStar, kde zaujal nielen hlasom, ale aj charakteristickým úsmevom. Dnes je z Thomasa Puskailera (37) umelec, manžel a otec, pre ktorého je rodina celým svetom.

Thomas Puskailer 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archiv T.P. Thomas Puskailer

Stále sa venujete hudbe, teda dosť cestujete. Abbie zasa maľuje vo vlastnom ateliéri. Keďže máte starých rodičov ďaleko, musíte občas riešiť opatrovateľku?

– Áno, teraz to už riešime, ale len na krátky čas. Abbie je stále blízko. Jedného brata mám v Amerike, druhého v Holandsku, teda pri rodine ho nechať nemôžeme. Milujeme však, keď ho berieme všade so sebou. Užívame si každý moment. Pretože vieme, že príde čas, keď ho budeme musieť dať preč na dlhšie, napríklad do škôlky. Aj školu budeme poctivo vyberať.

Čím teraz Noah žije?

– Farby a hudba. Tancuje, spieva a kopíruje nás. Je veľmi láskavý. Veľa mu hovoríme, že ho milujeme a vidím, že to potom aj rozdáva všade naokolo.

Sám máte súrodencov. Želali by ste si aj pre svojho synčeka súrodenca?

– Áno, určite. To môžem povedať na rovinu, že chceme viac detí. Zatiaľ na tom však nepracujeme, ale taký dvoj- či trojročný rozdiel by bol skvelý.  Thomas Puskailer s moderátorskými kolegami. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archiv T.P. Thomas Puskailer s moderátorskými kolegami.

Tlačiť
Focus Media