Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priberáte aj zo vzduchu? Začnite jesť tukožrútsky zázrak, naštartuje spaľovanie jedna radosť

15.03.2019 pm

Vaša priateľka môže zjesť hoci aj celý koláč a nič na nej nevidno, pričom vy priberáte hádam aj zo vzduchu? Na vine môže byť spomalené trávenie.

Vaša priateľka môže zjesť hoci aj celý  koláč a nič na nej nevidno, pričom vy  priberáte hádam aj zo vzduchu? 7 obrázkov vo fotogalérii Vaša priateľka môže zjesť hoci aj celý koláč a nič na nej nevidno, pričom vy priberáte hádam aj zo vzduchu?

Vedci potvrdili a výsledky v praxi hovoria, že zázvor skutočne zoštíhľuje. Ak aj vás trápi prevísajúce bruško, siahnite po tomto zázračnom koreni. Tento malý trik podporí tráviacu sústavu a zlepšuje látkovú premenu, ako aj spaľovanie tukov.

Pôsobenie termogenézy

Zázvor obsahuje éterické oleje a ostré látky, ktoré majú podobne ako čili na naše telo termogenetické pôsobenie – po ich požití stúpa v tele produkcia tepla. Pri tom telo spotrebuje viac energie, ktorú čerpá aj z tukových zásob. Okrem toho sa zistilo, že tento koreň pôsobí harmonizujúco na hladinu cukru v krvi, ako aj na produkciu leptínu, hormónu nasýtenia. Proti prechladnutiu je najlepší zázvorový čaj. 7 obrázkov vo fotogalérii Proti prechladnutiu je najlepší zázvorový čaj.

Tlačiť