Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žene sa podarilo schudnúť neuveriteľných 60 kíl, ale... Trpké priznanie, TOTO nečakala!

13.03.2019 div

Mamička priznala, že sa jej podarilo schudnúť neskutočných 60 kíl a napomohol aj fakt, že s jedlom chodievala počas párty na toalety a potajomky sa napchávala, aby ju kamarátky nevideli.

Žena schudla neskutočných 60 kíl a priznala: Bola som tučná krava! (Ilustračné foto) 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Žena schudla neskutočných 60 kíl a priznala: Bola som tučná krava! (Ilustračné foto)

Keď si Alexandra Symons po pôrode uvedomila, že váži neskutočných 130 kilogramov, rozhodla sa, že musí schudnúť. Zhodiť nadbytočné kilá sa stalo jej životným cieľom. Tridsaťdvaročná Alexandra chcela totiž svojho syna zobrať na hodiny plávania, no bola taká znechutená z toho, ako vyzerala, že sa tam nechcela ukázať.

Vtedy si povedala, že už stačilo: „Po pôrode ma moja nadváha skutočne trápila. V jeden moment som držala svojho syna a uvedomila si, že som tučná krava. Chcela som s ním ísť na plávanie a byť v bikinách, no nechcela som byť tá tučná mama na plávaní,“ spomína Alexandra. Žena schudla neskutočných 60 kíl a priznala: Bola som tučná krava! 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Reprofoto Youtube Žena schudla neskutočných 60 kíl a priznala: Bola som tučná krava!

Tlačiť
Focus Media