Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Omotajú si každého okolo prsta! Toto sú 3 znamenia, ktoré ľudia zbožňujú od prvého okamihu

11.03.2019 bak

Patríte medzi „vyvolené“ tri znamenia, pred ktorými sa ľahko otvárajú všetky dvere?

Ktoré 3 znamenia horoskopu okamžite zaujmú vďaka zvláštnemu vyžarovaniu? 4 obrázky vo fotogalérii Ktoré 3 znamenia horoskopu okamžite zaujmú vďaka zvláštnemu vyžarovaniu?

Na nasledujúcich stránkach sa dozviete, ktoré znamenia horoskopu okamžite zaujmú vďaka zvláštnemu vyžarovaniu. Je pre ne typická veľká charizma, šarm a schopnosť očariť ľudí a nakloniť si ich na svoju stranu.

3. miesto: Ryby (20. február až 20. marec)

Z Rýb vyžaruje dobrácka a zmierlivá energia, ľudia majú tendenciu okamžite im dôverovať a zdôveriť sa im. Rybky sú empatické, teda veľmi vnímavé k pocitom iných, majú silne vyvinutú intuíciu a dokážu veľmi diplomaticky odhadnúť, čo, kedy a ako povedať.

Sú citlivé a najradšej by vyriešili všetky problémy sveta. Pokojne posunú seba na úkor potrieb niekoho iného a ani sa nebudú sťažovať. Pre partnerstvo aj priateľstvo sú ideálne.

Nemajú rady konflikty a len málokedy (ak vôbec) ich budete počuť kričať. Pôsobia, akoby boli stále nad vecou a všetko riešia s rozvahou. Ich pokojná energia dokonale vyvažuje aj veľmi extrovertné a ohnivé typy, ale vedia si nájsť cestu aj k introvertom.

Z Rýb vyžaruje dobrácka a zmierlivá energia, ľudia majú tendenciu okamžite im dôverovať. 4 obrázky vo fotogalérii Z Rýb vyžaruje dobrácka a zmierlivá energia, ľudia majú tendenciu okamžite im dôverovať.

Tlačiť