Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Mrazivo presný KVÍZ o láske! Teraz zistíte, čo vám najviac chýba: Toto vám môže zničiť vzťah

13.03.2019 bak

Každý hovorí iným jazykom lásky. Dôležité je zistiť akým, aby vám to naozaj klapalo.

Spravte si kvíz a zistíte, aké dôkazy lásky potrebujete. 8 obrázkov vo fotogalérii Spravte si kvíz a zistíte, aké dôkazy lásky potrebujete.

Všimli ste si niekedy v reštaurácii párik, ktorý nezdvihne celý čas oči od taniera? Sú spolu síce akože na rande, ale sú spolu len fyzicky, nijak inak. Je im trápne, nemajú si čo povedať, prípadne namiesto na toho druhého pozerajú do mobilov.

Máte aj vy občas pocit, že vy a váš partner hovoríte akoby jazykom iného kmeňa a hoci sa možno aj ľúbite, neviete si to dať najavo? A tak ste radšej ticho a nechávate svoju lásku hrdzavieť a nedorozumenia víťaziť?

Top expert na vzťahy Gary Chapman, autor vzťahového bestselleru 5 Jazykov lásky, vysvetľuje, že každý z nás hovorí iným jazykom lásky, teda platí naňho niečo celkom iné. Podstatné je, porozumieť tomu, čo robí toho druhého šťastným, aby sme vedľa seba mohli zmysluplne fungovať bez nepochopenia a zaseknutej alebo nesprávnej komunikácie.

Spravte si tento test a zistíte, ktorým z piatich jazykov lásky hovoríte vy. Podľa toho budete vedieť nasmerovať partnera, ako má s vami komunikovať tak, aby ste si naozaj konečne porozumeli.

Ktorým z piatich jazykov lásky hovoríte vy? 8 obrázkov vo fotogalérii Ktorým z piatich jazykov lásky hovoríte vy?

Tlačiť