Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po rozvode si myslela, že už horšie nebude, ale mýlila sa: Šéf jej urobil niečo neslýchané

01.04.2019 iva

Ingrid mala za sebou ťažký rok, rozviedla sa, zmenila bývanie a jediné, v čom sa jej darilo, bola jej práca. Nakoniec aj v nej sa stala obeťou klamstva.

Nadriadený vybavil moju výpoveď u najvyššieho šéfa, aby tam dosadil vlastnú kamarátku. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nadriadený vybavil moju výpoveď u najvyššieho šéfa, aby tam dosadil vlastnú kamarátku.

Mala som katastrofický rok konečne za sebou. Strata práce, rozvod ako z najhoršieho sna, bitka o deti, ktoré boli ranené. Prinútená zmeniť celý život, sťahovať sa z krásneho prestavaného bytu, veľkého 100 štvorcových metrov, do cudzieho so 60 štvorcovými metrami, ktorý nebol taký úhľadný a útulný, ale aspoň to bola oáza pokoja, bez stresov tyrana!

Zdalo sa, že všetko konečne utícha a ja sa, našťastie, môžem venovať práci, ktorú tak milujem. Žala som tam úspechy, ale i nenávisť, ktorá chodí s úspechom. Nepomáhal mi ani môj nešťastný výzor štíhlej krásky, ktorá si nabalila pána úžasného. Ingrid sa musela presťahovať. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Ingrid sa musela presťahovať.

Tlačiť
Focus Media