Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po rozvode si myslela, že už horšie nebude, ale mýlila sa: Šéf jej urobil niečo neslýchané

01.04.2019 iva

Ingrid mala za sebou ťažký rok, rozviedla sa, zmenila bývanie a jediné, v čom sa jej darilo, bola jej práca. Nakoniec aj v nej sa stala obeťou klamstva.

Nadriadený vybavil moju výpoveď u najvyššieho šéfa, aby tam dosadil vlastnú kamarátku. 5 obrázkov vo fotogalérii Nadriadený vybavil moju výpoveď u najvyššieho šéfa, aby tam dosadil vlastnú kamarátku.

Mala som pred sebou ešte štátnice a tesne pred nimi som dostala zaujímavú pracovnú ponuku od konkurenčnej firmy. Dilema bola na svete!

Ako 37-ročná, šťastne rozvedená žena tesne pred štátnicami, som sa mala rozhodnúť, či opustiť loďku na jazere a nastúpiť na loď na rozbúrenom mori. Kedysi by som neváhala, nebála som sa žiadnej výzvy, no vzhľadom na zodpovednosť matky živiteľky, keďže ex je podnikateľ bez zisku, a preto mal súdom uznané výživné len 50 eur, nemohla som riskovať stratu istého zamestnania a príjmu. Vedela som, že by som sa v novej firme musela veľa učiť a nemohla by som sa venovať škole. A tá bola teraz mojou prioritou. Tak som ponuku odmietla. Svojmu nadriadenému som o nej povedala aj s tým, že som ju nevzala. Na moje veľké prekvapenie ma prehováral, aby som si to rozmyslela, že také ponuky sa neodmietajú. Trochu som sa počudovala, prečo mi to hovorí, ale nevenovala som tomu väčšiu pozornosť. Ako 37-ročná, šťastne rozvedená žena tesne pred štátnicami, som sa mala rozhodnúť, či opustiť loďku na jazere a nastúpiť na loď na rozbúrenom mori. 5 obrázkov vo fotogalérii Ako 37-ročná, šťastne rozvedená žena tesne pred štátnicami, som sa mala rozhodnúť, či opustiť loďku na jazere a nastúpiť na loď na rozbúrenom mori.

Tlačiť