Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po rozvode si myslela, že už horšie nebude, ale mýlila sa: Šéf jej urobil niečo neslýchané

01.04.2019 iva

Ingrid mala za sebou ťažký rok, rozviedla sa, zmenila bývanie a jediné, v čom sa jej darilo, bola jej práca. Nakoniec aj v nej sa stala obeťou klamstva.

Nadriadený vybavil moju výpoveď u najvyššieho šéfa, aby tam dosadil vlastnú kamarátku. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Nadriadený vybavil moju výpoveď u najvyššieho šéfa, aby tam dosadil vlastnú kamarátku.

Úspešne som ukončila školu a ďalej sa venovala práci. Zrazu sa však okolo mňa pošuškávalo, že ktosi sa tlačí na moje miesto a je to šéfova kamarátka, ktorú vyhodili z inej firmy. Ale ja som sa nebála, lebo som bola v top trojke zamestnancov vo firme a najvyšší šéf ma mal rád ako človeka i zamestnanca.

Pred letom sme mali firemnú akciu s vybranými klientmi. Akcia by bola dokonalá, keby môj šéf nepil viac ako všetci klienti dokopy. V polovičke niekoľkodňovej akcie som ho požiadala, aby spomalil a aspoň doobeda bol triezvy. Áno, priznávam, trúfalé, no bolo to už bezvýchodiskové konanie pri pohľadoch naštvaných klientov na jeho vulgárne a opilecké správanie.

Po skončení akcie mi šéf na druhý deň oznámil, že sa musí so mnou rozprávať. Som celkom inteligentná, aby som pochopila, že to nebude dobré. Aby som nestihla podať najvyššiemu správu o jeho nevhodnom správaní, postaral sa o okamžité prepustenie s tým, že som sa nevenovala klientom. Hoci sa všetci klienti telefonicky i mailom ozývali, aby sa ma zastali, nepomohlo to. Bola som na dlažbe... Akcia by bola dokonalá, keby môj šéf nepil viac ako všetci klienti dokopy. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ Akcia by bola dokonalá, keby môj šéf nepil viac ako všetci klienti dokopy.

Tlačiť
Focus Media