Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Po rozvode si myslela, že už horšie nebude, ale mýlila sa: Šéf jej urobil niečo neslýchané

01.04.2019 iva

Ingrid mala za sebou ťažký rok, rozviedla sa, zmenila bývanie a jediné, v čom sa jej darilo, bola jej práca. Nakoniec aj v nej sa stala obeťou klamstva.

Nadriadený vybavil moju výpoveď u najvyššieho šéfa, aby tam dosadil vlastnú kamarátku. 5 obrázkov vo fotogalérii Nadriadený vybavil moju výpoveď u najvyššieho šéfa, aby tam dosadil vlastnú kamarátku.

Jediné, čo mi napadlo v tejto situácii, bolo, ozvať sa spoločnosti, ktorú som pred polrokom odmietla. Miesto bolo už obsadené, ale aj tak sa mi nakoniec ozvali, že ma vezmú. A tak som nastúpila do lepšej firmy, s vyšším platom, benefitmi a so služobným autom. No a ešte čerešnička na torte... Presne do roka a do dňa vyhodili môjho bývalého šéfa pre alkohol a jeho kamarátku pre neschopnosť. A bývalý šéf sa vyjadril jednou vetou, že najväčšou chybou bolo vyhodiť Ingrid. Ani po troch rokoch sa nevedia dostať na tú úroveň obratu, akú som v tom čase mala ja, a to na mojom mieste už pracujú dvaja ľudia. 

Ingrid

Čo my na to?

Ingrid síce stratila prácu vďaka šéfovmu klamstvu, ale nakoniec tým iba získala. Niekedy sa tak veľmi bojíme zmeny, až do nej musíme byť akoby dotlačené. V každom prípade sa ukázalo, že čestnosť sa vypláca a opak toho dostane tiež svoju odplatu. Ingrid síce stratila prácu vďaka šéfovmu klamstvu, ale nakoniec tým iba získala. 5 obrázkov vo fotogalérii Ingrid síce stratila prácu vďaka šéfovmu klamstvu, ale nakoniec tým iba získala.


‹ 1234 ›
Tlačiť