Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Život v prepychu? Zabudnite! TOTO robia Harry a Meghan ako bežní smrteľníci: Budete oči otvárať

13.03.2019 Lenka Molnárová

Hoci sú členmi britskej kráľovskej rodiny, snažia sa zostať čo najviac pri zemi. Meghan vniesla do života princa Harryho štipku „normálneho“ života a zdá sa, že sa mu nemohlo stať nič lepšie.

Na prvej oficiálnej zahraničnej návšteve v Írsku 70 obrázkov vo fotogalérii Na prvej oficiálnej zahraničnej návšteve v Írsku

Mnohí z nás si predstavujú život v kráľovskej rodine ako nikdy sa nekončiaci prepych a bohatstvo. Niečo na tom pravdy rozhodne bude, avšak nie všetci sa nechajú obskakovať služobníctvom 24 hodín denne a snažia sa žiť svoj život aspoň sčasti ako obyčajní ľudia.

Aj manželia a budúci rodičia Meghan a Harry sú toho jasným príkladom. Hoci sa život vojvodkyne rapídne zmenil po tom, ako povedala princovi pri oltári svoje „áno“, aj napriek tomu sa snaží udržať si čo najnormálnejší život.

Hoci do termínu pôrodu zostáva Meghan už len zopár týždňov, vojvodkyňa sa vôbec nešetrí. 70 obrázkov vo fotogalérii Hoci do termínu pôrodu zostáva Meghan už len zopár týždňov, vojvodkyňa sa vôbec nešetrí.

Harry si svoju Meghan vybral veľmi dobre. 70 obrázkov vo fotogalérii Harry si svoju Meghan vybral veľmi dobre.

Tlačiť