Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Napriek zdravej strave a cvičeniu priberala: Začala robiť TOTO a všetko sa zázračne zmenilo!

18.03.2019 div

Neustále si pripravovala jedlo, aby nemala nutkanie ísť do reštaurácií či bufetov a jesť hocičo. Napokon však jedla a jedla, aj keď sa necítila hladná. Potom však zmenila jednu vec a stravovacie návyky sa jej otočili naruby!

Zdravo sa stravovala a cvičila, no aj tak priberala: Zachránila ju táto jedna vec! 4 obrázky vo fotogalérii Zdravo sa stravovala a cvičila, no aj tak priberala: Zachránila ju táto jedna vec!

„Mala som najlepšie úmysly zdravo sa stravovať. Dokonca som si pripravila vopred obedy (rôzne zdravé šaláty), aby som mala vždy k dispozícii jedlo a nemusela som vymýšľať na donáškami či reštauráciami. No i napriek tomu, že som pridala k svojmu stravovaniu jedlá ako avokádo či proteínové nápoje, aby som sa necítila hladná, stále som sa prejedala. Doslova som vyjedala všetko, čo som doma v kuchyni našla,“ hovorí Jenny.

Keď už bola z toho zúfalá, jej kamarát, ktorý tiež cvičí crossfit ako ona, jej povedal, aby si začala deň vopred značiť všetko, čo bude jesť. Tým pádom mala dokonalý prehľad o všetkých kalóriách, ktoré zje, a pekne si jedlo rozložila do celého dňa tak, aby nebola hladná a nezačala znenazdajky jesť hocičo, čo jej príde pod ruku. 4 obrázky vo fotogalérii "Doslova som vyjedala všetko, čo som doma v kuchyni našla,“ hovorí Jenny.

Tlačiť