Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Napriek zdravej strave a cvičeniu priberala: Začala robiť TOTO a všetko sa zázračne zmenilo!

18.03.2019 div

Neustále si pripravovala jedlo, aby nemala nutkanie ísť do reštaurácií či bufetov a jesť hocičo. Napokon však jedla a jedla, aj keď sa necítila hladná. Potom však zmenila jednu vec a stravovacie návyky sa jej otočili naruby!

Zdravo sa stravovala a cvičila, no aj tak priberala: Zachránila ju táto jedna vec! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Zdravo sa stravovala a cvičila, no aj tak priberala: Zachránila ju táto jedna vec!

„Vďaka takémuto plánovaniu som si vedela vymyslieť jedlá, na ktoré som mala fakt chuť a na ďalší deň som sa na to tešila, namiesto toho, aby som stále vyjedala to, čo bolo v chladničke len preto, že to tam bolo. Okrem toho som vďaka takémuto plánovaniu vedela, či moje telo dostane dostatok živín a proteínu, alebo či by som mala do svojho denného plánu niečo pridať – ubrať. Tiež som si uvedomila, že váženie svojich porcii má naozaj obrovský zmysel, pretože aj keď jete zdravo, stále by ste mali dodržiavať určitý príjem kalórii,“ hovorí.

Takéto pripravovanie jedál a počítanie kalórií jej dopomohlo k tomu, aby sa na dané jedlá tešila, aby si pripravila to, na čo má chuť a aby lepšie kontrolovala, koľko vlastne počas dňa zje. Pretože je síce skvelé, ak jete zdravo, no ak aj vďaka zdravým jedlám prijmete počet kalórii, ktoré má zjesť stokilový chlap, kilá ubúdať nebudú. Práve preto je skvelé, ak sa poradíte s odborníkom, zistíte, koľko by ste mali počas dňa zjesť a začnete si jedlá pripravovať samy a áno, aj si ich vážiť. Nielenže sa na ne potom môžete tešiť, no nebudete musieť vymýšľať a pchať do seba hocičo, len aby ste zahnali hlad alebo zabili čas. Jej kamarát, ktorý tiež cvičí crossfit ako ona, jej povedal, aby si začala deň vopred značiť všetko, čo bude jesť. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Jej kamarát, ktorý tiež cvičí crossfit ako ona, jej povedal, aby si začala deň vopred značiť všetko, čo bude jesť.

Tlačiť
Focus Media