Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Napriek zdravej strave a cvičeniu priberala: Začala robiť TOTO a všetko sa zázračne zmenilo!

18.03.2019 div

Neustále si pripravovala jedlo, aby nemala nutkanie ísť do reštaurácií či bufetov a jesť hocičo. Napokon však jedla a jedla, aj keď sa necítila hladná. Potom však zmenila jednu vec a stravovacie návyky sa jej otočili naruby!

Zdravo sa stravovala a cvičila, no aj tak priberala: Zachránila ju táto jedna vec! 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Zdravo sa stravovala a cvičila, no aj tak priberala: Zachránila ju táto jedna vec!

„Ak máte problém s prejedaním sa alebo sa jednoducho nedokážete prinútiť stopercentne dodržiavať zdravé stravovanie, toto môže byť pre vás ideálnym riešením. Okrem toho to uznávajú aj vedci, ktorí síce hovoria o značení si jedla počas dňa, no funguje to aj večer vopred, ako to robím ja. Aspoň sa mi tak nestane, že by som už počas obeda zistila, že som zjedla svoju dennú dávku kalórii,“ dodáva Jenna.

Ak ste už teda vyskúšali všeličo, snažíte sa jesť zdravo a dokonca aj cvičíte, no nedarí sa vám schudnúť, skutočne si vyskúšajte počítať kalórie a pripravovať podomácky navarené jedlá z čerstvých surovín. Aj takéto malé zmeny vo vašich rutinách môžu mať obrovský vplyv na celkový vzhľad vášho tela. Skutočne si vyskúšajte počítať kalórie a pripravovať podomácky navarené jedlá z čerstvých surovín. 4 obrázky vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Skutočne si vyskúšajte počítať kalórie a pripravovať podomácky navarené jedlá z čerstvých surovín.


‹ 123 ›
Tlačiť
Focus Media