Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žena išla na niekoľko stretnutí s chlapom, potom sa odlíčila: Neuveríte, čo jej urobil!

21.03.2019 div

Žena sa dlhšie stretávala s jedným mužom, až napokon došlo na čas, ukázať sa mu aj bez mejkapu. Ani vo sne by jej však nenapadlo, čo príde potom.

Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby! 4 obrázky vo fotogalérii Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby!

Nie každá žena má dokonalú tvár bez akné či malých jazvičiek. Aj táto dvadsaťročná slečna si svoje akné prekrývala mejkapom. Keď sa teda spoznala s jedným chlapom a už sa stretávali istý čas, rozhodla sa mu ukázať svoju tvár nenalíčenú. To však ešte netušila, čo príde potom...

„Každý deň si na seba dávam mejkap, no to je všetko, čo sa týka maľovania. Snažím sa tak zakryť akné, ktoré ma trápi už dlho, no keďže chcem stále vyzerať ako ja – používam iba mejkap a nič iné,“ začala opisovať svoj príbeh. Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby! 4 obrázky vo fotogalérii Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby!

Tlačiť