Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žena išla na niekoľko stretnutí s chlapom, potom sa odlíčila: Neuveríte, čo jej urobil!

21.03.2019 div

Žena sa dlhšie stretávala s jedným mužom, až napokon došlo na čas, ukázať sa mu aj bez mejkapu. Ani vo sne by jej však nenapadlo, čo príde potom.

Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby! 4 obrázky vo fotogalérii Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby!

Párik, ktorý bol už na šiestich schôdzkach dostal pozvanie ísť kempovať s kamošmi, a tak sa táto slečna rozhodla vykašlať na maľovanie sa a nezobrala si so sebou žiadne šminky. Aj keď vedela, že jej akné je viditeľné, ani vo sne by jej nenapadlo, ako zareaguje jej potenciálny priateľ.

„Najskôr mi nič nepovedal, iba sa na mňa čudne pozeral, a keď sme boli potom spolu sami, povedal mi, že netušil, že mám až takéto akné. Po tomto sa správal čudne celý výlet. Keď sme sa vrátili domov, povedal mi, že by sme sa už ďalej nemali stretávať, pretože sa mu už viac nepáčim. A dokonca dodal, že by som nemala ľudí takto hrozivo klamať,“ vraví. Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby! 4 obrázky vo fotogalérii Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby!

Tlačiť