Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žena išla na niekoľko stretnutí s chlapom, potom sa odlíčila: Neuveríte, čo jej urobil!

21.03.2019 div

Žena sa dlhšie stretávala s jedným mužom, až napokon došlo na čas, ukázať sa mu aj bez mejkapu. Ani vo sne by jej však nenapadlo, čo príde potom.

Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby! 4 obrázky vo fotogalérii Chlap uvidel ženu po niekoľkých schôdzkach odlíčenú: To, čo jej povedal, nemá obdoby!

Žena bola poriadne rozzúrená a priznala, že nosí mejkap iba kvôli tomu, že sama nie je najväčší fanúšik svojho akné a vďaka líčeniu sa cíti oveľa sebavedomejšie, no toto by v živote nečakala. Svoj zážitok opísala na internete a reakcie ľudí sa hrnuli jedna radosť. Všetky boli proti chlapovi.

Je predsa úplne normálne, že každá žena má z času na čas vyrážku a mnohé trápi aj výraznejšie akné. Logicky, sa to dámy snažia trochu prekryť a pridať si na sebavedomí. Ak tento pán teda hľadá dokonalú partnerku bez akýchkoľvek chybičiek krásy, bude podľa ľudí, ktorí reagovali na tento príspevok, poriadne sklamaný. Na druhej strane je dobré, že zistila, aký je už po šiestich schôdzkach. Nikto by predsa nechcel mať po boku takéhoto „partnera“. Je úplne normálne, že každá žena má z času na čas vyrážku a mnohé trápi aj výraznejšie akné. 4 obrázky vo fotogalérii Je úplne normálne, že každá žena má z času na čas vyrážku a mnohé trápi aj výraznejšie akné.


‹ 123 ›
Tlačiť