Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Muž nemohol pobozkať alebo mať sex so svojou ženou: Ten dôvod je strašný!

23.03.2019 div

Manžel nemohol mať sex so svojou ženou a dokonca jej nemohol dať ani pusu. Prikázali mu to lekári, no mali na to vážny dôvod.

Nemohol spávať či bozkávať vlastnú ženu: Mal na to hrozivý dôvod! Nemohol spávať či bozkávať vlastnú ženu: Mal na to hrozivý dôvod!

Tridsaťdvaročný Craig Fountain je manažér vinárne, ktorý si v roku 2014 vzal za ženu Elisabeth. Ani vo sne mu však nenapadlo, že nebude môcť pobozkať svoju vlastnú ženu. Dôvodom je, že mu diagnostikovali rakovinu čreva. Jeho manželka bola v tom čase tehotná a lekári mu povedali, že chemoterapia môže jeho telové tekutiny zmeniť na toxické – vrátane slín. Práve preto nemohol svoju ženu ani len pobozkať, keďže by to bolo obrovské riziko pre ich nenarodené bábätko.

Najhoršie pre Craiga bolo, že keď sa im bábätko narodilo, nemohol mu dať ani len pusu. „Mať rakovinu a prechádzať si chemoterapiou je naozaj náročné, no najhoršie na tom bolo, že som nemohol ani len pobozkať vlastnú ženu. Cítil som sa, akoby by bola medzi nami odrazu obrovská bariéra, skoro ako vzťah na diaľku, lenže my sme boli pri sebe. Toto môže mať obrovský vplyv na vzťah,“ hovorí Craig.

Craig nemohol pobozkať ani vlastnú ženu.

Tlačiť
Focus Media