Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Erotický horoskop: Po AKOM sexe tajne túži váš partner? Toto dostane do varu každého chlapa

16.05.2019 KaD

Objavujete vzájomne svoju sexualitu, no stále presne neviete, čo sa partnerovi páči? Pozrite si náš erotický horoskop a hneď vám bude všetko jasné.

O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop.

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Neskrotný a rýchly

Muži v tomto znamení si nerobia zo sexu ťažkú hlavu. Na Baranovi okamžite vidíte, že má na milovanie s vami chuť. Ale nerobte si ilúzie a nečakajte žiadnu veľkú romantiku. Ide rovno na vec a páčia sa mu drsnejšie postupy – škriabanie, hryzenie, zväzovanie. Vzrušia sa rýchlo, ale rovnako rýchlo môžu aj skončiť.

Ako na nich:

Pretože muž Baran má rád sex a je mu jedno, či to bude večer v posteli, alebo cez obed v kancelárii, nemusíte robiť nič výnimočné, aby ste ho očarili a zviedli. No keď ho chcete celkom obalamutiť, masírujte mu tvár a šiju, to priam miluje. Páči sa mu milovanie pri svetle nočnej lampy a sviec, aby mohol sledovať vaše vzrušenie.  Na to, aby mohli ísť so ženou do postele, musia byť zaľúbení, bez toho to u nich nejde. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Na to, aby mohli ísť so ženou do postele, musia byť zaľúbení, bez toho to u nich nejde.

Tlačiť
Focus Media