Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Erotický horoskop: Po AKOM sexe tajne túži váš partner? Toto dostane do varu každého chlapa

16.05.2019 KaD

Objavujete vzájomne svoju sexualitu, no stále presne neviete, čo sa partnerovi páči? Pozrite si náš erotický horoskop a hneď vám bude všetko jasné.

O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop.

Vodnár (21.1. – 19. 2.)

Hravý a zamilovaný

Muži Vodnári k životu sex ani veľmi nepotrebujú. No keď si nájdu partnerku, sú to výborní milenci a ničomu sa nebránia. Vyskúšajú každú novinku, o ktorej sa dopočujú alebo ktorú chce ich láska. Na to, aby mohli ísť so ženou do postele, musia byť zaľúbení, bez toho to u nich nejde. Nikdy neoddeľujú telo od duše.

Ako na nich:

Vodnári sú citliví a potrebujú cítiť vašu lásku, inak to s nimi nikam nedotiahnete. Ak muža Vodnára skutočne milujete, doprajte mu dlhé, originálne a hravé predohry. Začnite dráždivou textovou správou, napíšte mu, že pre neho chystáte prekvapenie, doma ozdobte posteľ lupeňmi ruží, pripravte erotické pomôcky... O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop.

Tlačiť
Focus Media