Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Erotický horoskop: Po AKOM sexe tajne túži váš partner? Toto dostane do varu každého chlapa

16.05.2019 KaD

Objavujete vzájomne svoju sexualitu, no stále presne neviete, čo sa partnerovi páči? Pozrite si náš erotický horoskop a hneď vám bude všetko jasné.

O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Duchovný romantik

Muži narodení v znamení Rýb si potrpia na romantiku. Večera pri sviečkach, spálňa s ružovými závesmi, milostné listy pod vankúšom, to všetko priam zbožňujú. Sex pre nich nie je len telesný, ale hlavne duchovný zážitok. Muži Ryby sú citliví a trochu náladoví, vyhovujú im skúsené partnerky, s ktorými sú ochotní robiť všetko.

Ako na nich:

Dotýkajte sa ich chodidiel, masírujte im ušné lalôčiky a rozvášnia sa aj pohľadom na vaše nohy v topánkach na vysokých podpätkoch. Vyskúšajte trik, ktorý ho privedie do varu – hladkajte ho pri večeri bosou nohou pod stolom. O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop.


‹ 12...1112 ›
Tlačiť
Focus Media