Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Erotický horoskop: Po AKOM sexe tajne túži váš partner? Toto dostane do varu každého chlapa

16.05.2019 KaD

Objavujete vzájomne svoju sexualitu, no stále presne neviete, čo sa partnerovi páči? Pozrite si náš erotický horoskop a hneď vám bude všetko jasné.

O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop.

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pôžitkár

V živote majú Býci radi chutné jedlo, dobré víno (pivo, whisky...) a kvalitný sex. Všetko si chcú dokonale vychutnať, takže nejaké rýchlovky v aute nemusia. Milujú luxusný sex v luxusnom prostredí so všetkým, čo k tomu patrí – jahody, šampanské, med na horúcej pokožke... Ak dokážete uspokojiť telesné potreby zmyselných Býkov, budú vám verní, ak nie, uspokoja sa aj inde.

Ako na nich:

Prekvapte ho extra pôvabnou podprsenkou, zamatovým županom, zmyselnou vôňou. Miluje totiž všetko krásne a bude to na vás obdivovať. Vytvorte exkluzívne prostredie, v ktorom sa bude cítiť ako vo filme a bozkávajte ho na očné viečka. Tá slasť, ktorú pocíti, ho dostane do kolien. Dokáže ich vzrušiť zmyselnosť ženy, flirtovanie a aj pekný zadok. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Dokáže ich vzrušiť zmyselnosť ženy, flirtovanie a aj pekný zadok.

Tlačiť
Focus Media