Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Erotický horoskop: Po AKOM sexe tajne túži váš partner? Toto dostane do varu každého chlapa

16.05.2019 KaD

Objavujete vzájomne svoju sexualitu, no stále presne neviete, čo sa partnerovi páči? Pozrite si náš erotický horoskop a hneď vám bude všetko jasné.

O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock‎ O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Zábavný dobrodruh

Všetci Blíženci si chcú užívať život naplno a vyskúšať to, čo sa len dá. S nimi sa určite nebudete nudiť. No občas ich túžba po zmene presiahne hranice a aj v sexe zájdu veľmi ďaleko. Pri milovaní sa pre niečo nadchnú, ale o chvíľu už túžia po niečom inom.

Ako na nich:

Zahrajte sa na sexi schovávačku: zaviažte mu oči a povedzte mu, aby hmatom našiel napríklad vaše materské znamienko... Buďte tajomná, trochu nedostupná, zachovajte si svoju nezávislosť a prekvapujte mužov Blížencov tak, aby sa ani náhodou nemohli s vami nudiť. O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop. 13 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock O akom sexe tajne sníva váš partner? Prezradí to jeho horoskop.

Tlačiť
Focus Media