Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Zoznámili sa cez Tinder, ona otehotnela: Vykľul sa z neho muž snov!

06.04.2019 div

Spoznali sa cez Tinder a išli na rande. Ako to už býva, vyspali sa spolu. Ona otehotnela a on...

Rande cez Tinder skončilo tehotenstvom: Našla však muža snov! (Ilustračné foto) Rande cez Tinder skončilo tehotenstvom: Našla však muža snov! (Ilustračné foto)

Najhoršie na tom bolo, že nevedela, kto je otcom. Dieťatko si chcela nechať, lebo si myslela, že nikdy nebude môcť byť mamičkou. Napokon išla za svojou lekárkou, a tá jej povedala približný dátum, kedy otehotnela. Vychádzalo to teda na Pete. „Keď som mu to napísala, bol agresívny a povedal mi, že mám ísť na potrat. Zmenila som si číslo,“ vraví.

Po čase však chcela vzťah, a tak sa rozhodla dať Tindru druhú šancu. Väčšina chlapov s ňou však nechcelo nič mať, lebo bola tehotná. Potom však spoznala Davida. Stretli sa, išli na kávu a hneď vedela, že ide o dobrého chlapa. Napokon spolu začali chodiť a dokonca bol aj pri pôrode.

David sa k nej nasťahoval a o pár mesiacov na to sa stal zázrak. Abigail bola opäť tehotná! „Možno som otehotnela vďaka Tindru, no zároveň som spoznala muža svojim snov, ktorý mi dal ďalšie bábätko,“ dodáva. Ich príbeh teda dokazuje, že aj na zoznamke si môžete nájsť skutočnú lásku.

Na Tindri našla skutočnú lásku.


‹ 123 ›
Tlačiť
Focus Media