Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Práca učiteľky ma ničila, moju snahu si nikto nevážil! Adela s tým sekla, toto ju teraz živí

04.05.2019 Nový čas pre Ženy

Ak túžite v práci rásť, mať širšie možnosti na sebarealizáciu a dostávať nové tvorivé impulzy, skúste sa inšpirovať našimi dvomi čitateľkami.

Aj s ročným Peťkom dokáže Adela stíhať svoje podnikanie. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív respondentov Aj s ročným Peťkom dokáže Adela stíhať svoje podnikanie.

Mnohé z nás sú nespokojné s tým, kde pracujú, čomu sa v práci venujú. Môže za to buď neuspokojujúce finančné ohodnotenie, alebo kolektív, či samotná náplň práce. Ale čo s tým? Účty sa samy nezaplatia, treba sa starať o rodinu a niečím sa musíme živiť.

Len málo ľudí má prácu snov a robia to, čo ich baví. Ale toto vedomie nám nepomáha od vyčerpanosti a frustrácie. Ak aj vy vstávate ráno s odporom a práca vám okrem zárobku nič neprináša, povedzte si „dosť“ ako Adela a Lenka.

Adela Masárová (42) má v Trenčíne vlastné štúdio zdravia a krásy

"Keď to dokázali tolké ženy predo mnou, tak prečo nie ja?"

Kto ju nepozná, od dverí by jej tipoval dvadsaťpäť. Táto žena vie vyčariť úsmev na tvári, pretože žiari šťastím. Pritom sa celý deň nezastaví, stará sa o domácnosť, ročného synčeka, zvláda prácu vo svojom štúdiu a energiu stále má. No nebolo to vždy tak... Z učiteľky majiteľka salónu krásy. Hoci to znie neuveriteľne, Adela to dokázala. 7 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív respondentov Z učiteľky majiteľka salónu krásy. Hoci to znie neuveriteľne, Adela to dokázala.

Tlačiť
Focus Media