Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto rozhodne neurobte na prvom rande! Jediná vec dokáže zabiť všetky vaše šance

18.04.2019 Katarína Dobrovodská

Stretli ste niekoho nového, milého a on vás pozval na rande. Ste nervózna, rozmýšľate, čo si obliecť a ako zakryť tú drobnú vyrážku na brade... No sú oveľa dôležitejšie veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť.

Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé.

Moderné technológie sú skvelé aj preto, že nám okrem mnohých prospešných vecí umožňujú uspieť na poli lásky a citov. Na internete totiž môžeme zistiť, ako vo vzťahoch získame, o čom snívame a dostaneme sa tam, kde sme chceli byť. A nezáleží na tom, či ide o vzťah, ktorý už máme, alebo ten, ktorý sa práve začína.

Možno vám nikdy ani nenapadlo, aký úžasný v tomto môže byť taký kanál Youtube. Veľa mužov na ňom poskytuje cenné rady, ako by sme sa mali správať vo vzťahu. Nuž, a tiež nie je vonkoncom od veci zistiť, ako sú na tom samotní chlapi. Čo im prekáža, čo ich baví, zaujíma, čo očakávajú od života a po čom túžia od nás. Toto vám kamarátka povie asi ťažko. Prečítajte si, čo tí naši muži v skutočnosti chcú.

Vyznať sa v mužoch, to je hotová veda! 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Vyznať sa v mužoch, to je hotová veda!

Tlačiť
Focus Media