Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto rozhodne neurobte na prvom rande! Jediná vec dokáže zabiť všetky vaše šance

18.04.2019 Katarína Dobrovodská

Stretli ste niekoho nového, milého a on vás pozval na rande. Ste nervózna, rozmýšľate, čo si obliecť a ako zakryť tú drobnú vyrážku na brade... No sú oveľa dôležitejšie veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť.

Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé. 6 obrázkov vo fotogalérii Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé.

8 vecí, ktoré zaručene zaberú

1 Čo si obliecť

Nie je dobré byť príliš vyzývavá, ale to, čo si na seba nahodíte, by vám malo svedčať. Dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne, nič vás neškrabalo, netlačilo.

2 Ako sa privítať

Ak sa máte prvý raz stretnúť s mužom, ktorého poznáte už dlhšie, na privítanie si pokojne môžete dať pusu na líce. Ak dotyčného potenciálneho partnera vidíte prvý raz v živote, rozhodne sa mu nevrhajte do náručia.

3 Témy na rozhovor

Nezačnite sa hneď na všetko sťažovať a nariekať, aký je svet zlý a všetko nespravodlivé. Ani mu nezačnite rozprávať o tom, s koľkými mužmi vám to nevyšlo a prečo a koľkí z nich boli úplne nemožní. Ideálne je veľa sa pýtať a vyťahovať nekonfliktné témy, ako napríklad koníčky, knihy, filmy, cestovanie, varenie.

Veďte s ním príjemný pozitívny rozhovor. Určite sa nesťažujte a nevyťahujte konfliktné témy. 6 obrázkov vo fotogalérii Veďte s ním príjemný pozitívny rozhovor. Určite sa nesťažujte a nevyťahujte konfliktné témy.

Tlačiť