Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto rozhodne neurobte na prvom rande! Jediná vec dokáže zabiť všetky vaše šance

18.04.2019 Katarína Dobrovodská

Stretli ste niekoho nového, milého a on vás pozval na rande. Ste nervózna, rozmýšľate, čo si obliecť a ako zakryť tú drobnú vyrážku na brade... No sú oveľa dôležitejšie veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť.

Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé. 6 obrázkov vo fotogalérii Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé.

4 Ako ďaleko si ho pustiť k telu

Na prvom rande je zdržanlivosť viac ako namieste. Neskáčte hneď niekomu len tak do náručia. Je možné, že sa budete cítiť tak skvele, že stratíte zábrany, bude sa vám žiadať cítiť jeho náruč, no ovládnite sa, dobre vám radím. Ak chlap zistí, ako ľahko vás môže mať, stratíte uňho veľkú časť príťažlivosti. Ak vám ide o viac ako len o sex, dobre si to s ústretovosťou a púšťaním k telu premyslite.

5 Nehrajte sa na niekoho iného

Ak sa vám niečo nepáči, nesedí vám nejaká téma, o ktorej sa rozprávate, alebo vám nie je príjemné, že sa vás hneď dotýka a podobne, na nič nečakajte a jemne, no dôrazne mu to povedzte. Možno ste alergická na vtipy so sexuálnymi narážkami alebo vtipkovanie o policajtoch a blondínkach, takže sa nemusíte smiať iba preto, že adepta na vzťah nechcete uraziť. Sexistické reči a návrhy by vás mali skôr varovať pred tým, aby ste nesadli na lep násilníkovi alebo primitívovi. Pretože takéto reči neveštia fakt vôbec nič dobré.

Sexistické reči a návrhy by vás mali skôr varovať. 6 obrázkov vo fotogalérii Sexistické reči a návrhy by vás mali skôr varovať.

Tlačiť