Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto rozhodne neurobte na prvom rande! Jediná vec dokáže zabiť všetky vaše šance

18.04.2019 Katarína Dobrovodská

Stretli ste niekoho nového, milého a on vás pozval na rande. Ste nervózna, rozmýšľate, čo si obliecť a ako zakryť tú drobnú vyrážku na brade... No sú oveľa dôležitejšie veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť.

Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé.

6 Ako to bude s platením

Týmto sa na prvom rande vôbec netrápte. Celkom jednoznačne, bez akýchkoľvek pochybností by vás mal na prvom rande pozvať muž. Ak mu to chcete oplatiť, tak s tým počkajte na ďalšie stretnutie. Vtedy mu môžete navrhnúť, že zaplatíte za kávu. No ani to nie je potrebné. Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé.

7 Lúčenie, pozná každá z nás...

Nádhernú pieseň Ľuboša Zemana a Janka Lehotského Lúčenie naspievala famózna ostravská speváčka Věra Špinarová po slovensky a získala s ňou v roku 1972 bronzovú Bratislavskú lýru. Hovorí o tom, aké podstatné je a čo všetko znamená v našom živote lúčenie.

Prvé rande ukončite zľahka koketne, milo, no v žiadnom prípade sa na objekt svojho záujmu nevrhnite ako lovec na korisť a neprisajte sa mu vášnivo na ústa... Niektorí muži sú dosť plachí a mohli by utrpieť menší šok, iní by to zasa mohli chápať ako povzbudenie ísť rýchlo na vec. Nemusíte mu hneď vešať na nos ani to, kde bývate.

8 Kto sa má komu ozvať

Väčšinou sa predpokladá a očakáva, že sa prvý ozve muž. No myslím si, že nič nepokazíte, ak mu napíšete napríklad milú esemesku, ktorou ho povzbudíte. Napríklad „Ďakujem za pekný večer“ alebo „Cítila som sa s tebou príjemne“.

Určite nič nepokazíte, keď mu pošlete milú smsku. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Určite nič nepokazíte, keď mu pošlete milú smsku.

Tlačiť
Focus Media