Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Toto rozhodne neurobte na prvom rande! Jediná vec dokáže zabiť všetky vaše šance

18.04.2019 Katarína Dobrovodská

Stretli ste niekoho nového, milého a on vás pozval na rande. Ste nervózna, rozmýšľate, čo si obliecť a ako zakryť tú drobnú vyrážku na brade... No sú oveľa dôležitejšie veci, na ktoré by ste nemali zabudnúť.

Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Muž by mal to, že za vás zaplatí, považovať za samozrejmé.

Tipy kam na prvé rande

Na prechádzku

Ak vonku neleje ako z krhly alebo nehrozí tornádo, prečo nie. Budete na čerstvom vzduchu a okolie vám poskytne témy na nezáväzný rozhovor.

Na večeru

Môžete sa pekne vyobliekať, upraviť sa, ukázať, že sa viete správať, a na druhej strane zistíte, ako je na tom váš nový objav, možno partner na celý život, so spoločenským správaním (a so šetrnosťou)...

Na kávu

Toto je zrejme najdostupnejšia, najjednoduchšia a aj najlacnejšia možnosť (ak nechcete piť kávu z cibetky). Nezaberie veľa času a keď budete chcieť, môžete pokračovať. Ak sa to nebude vyvíjať podľa vašich predstáv, nie je problém v priebehu desiatich minút zmiznúť.

Na šport

Nie je to pre každého, ale môžete sa ísť napríklad bicyklovať alebo sa korčuľovať (inline).

Do kina

Výborná príležitosť zistiť, či je váš možný partner egoista alebo myslí aj na niekoho iného, v tomto prípade na vás. Ak vám navrhne nejaký krvák s množstvom mŕtvych, zbystrite pozornosť. Zhodnúť by ste sa mali na niečom, čo bude vyhovovať vám obom.

Len nie nuda!

Alfa a omega všetkého je, že s vami musí byť zábava. Usmievajte sa a rozprávajte o tom, čo máte naozaj rada. Váš záujem vzbudí ten jeho.

Alfa a omega všetkého je, že s vami musí byť zábava. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Alfa a omega všetkého je, že s vami musí byť zábava.

Jednoduchý trik: Zrkadlenie

Urobte dojem jednoduchým trikom – zrkadlite. Váš partner sa usmeje, vy sa usmejte tiež. Pozorujte jeho reakcie a tie svoje čo najviac prispôsobujte tomu druhému. Atmosféra sa uvoľní. No na druhej strane dávajte pozor, aby ste nevyzerali priveľmi aktívna.


‹ 12...45 ›
Tlačiť
Focus Media