Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Patríte medzi nešťastnú trojku? Tieto znamenia majú väčší sklon k chorobám než iné, tu je dôvod

11.04.2019 anm

Niektoré znamenia horoskopu majú väčší sklon k chorobám než iné. Patrí medzi ne aj to vaše?

Lepia sa na vás choroby? Možno je na vine vaše znamenie. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Lepia sa na vás choroby? Možno je na vine vaše znamenie.

Určite aj vy máte veľa známych, ktorí neustále bojujú s nejakou chorobou. Možno patríte medzi nich. Je frustrujúce, ak ste súčasťou tejto kategórie ľudí. Môže sa vám zdať, že robíte možné-nemožné, a predsa sa chorobám nedokážete vyhnúť. Čo ak je na vine váš horoskop? Sú totiž tri znamenia, ktoré majú oveľa väčší sklon ochorieť než iné. O ktorých je reč?

Rak

Z jeho hypersenzitivity vyplýva, že sa neustále pre niečo stresuje. Ľudia narodení v tomto znamení nemajú sklony k depresiám a zlej nálade, ale ich neustále stresovanie sa vedie k vzniku úzkostí. To im výrazne oslabuje imunitu. Aj tá najmenšia hádka je pre Raka vysiľujúca a vyvolá v ňom veľkú nervozitu. Rovnako ho vyčerpávajú aj náhle zmeny. V stresujúcom období trpí nespavosťou, nechuťou do jedla. Možno to znie neuveriteľne, ale veľmi by mu pomohlo pozitívne myslenie, zmena životného štýlu a trochu viac oddychu. Lepia sa na vás choroby? Možno je na vine vaše znamenie. 6 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Lepia sa na vás choroby? Možno je na vine vaše znamenie.

Tlačiť
Focus Media