Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Aj vaša duša volá o pomoc? Odborníčka otestovala túto úžasnú vec na vzťahu s manželom, zabrala!

23.05.2019 Katarína Dobrovodská

Na každý citový problém existuje vôňa, ktorá ho pomôže zmierniť. Keď duša volá o pomoc, dožičte jej voňavý éterický olej. Ako si ho vybrať a ako ho používať? Zisťovali sme u odborníčky, arómoterapeutky Martiny Valníčkovej.

Odborníčka zistila, že s esenciálnymi vôňami dokáže upokojiť napätú atmosféru, zlepšiť komunikáciu a vďaka tomu aj vzťah s manželom. 13 obrázkov vo fotogalérii Odborníčka zistila, že s esenciálnymi vôňami dokáže upokojiť napätú atmosféru, zlepšiť komunikáciu a vďaka tomu aj vzťah s manželom.

Dnešná doba prináša toľko stresu a napätia, toľko povinností, že na konci týždňa sme často úplne vyčerpané. Keď táto situácia trvá pridlho, môžeme aj vyhorieť. Problémy doma či v práci, naša psychika dostáva poriadne zabrať. Hľadáme, čo nám prinesie úľavu, a možno ani netušíme, ako účinne dokážu pri psychických problémoch zapracovať vône. Upokojujú aj povzbudzujú, uspávajú aj prebúdzajú, dodávajú odvahu, uvoľňujú, odháňajú pochmúrne myšlienky, hnev, strach, zlepšujú náladu...  Tajomstvo éterických olejov odhalené! 13 obrázkov vo fotogalérii Tajomstvo éterických olejov odhalené!

Tlačiť