Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Štíhle ženy používajú geniálny trik: Urobte TOTO 5-krát za mesiac, zhodíte a ešte aj omladnete

14.04.2019 anm

Vďaka tomuto šikovnému triku zhodíte pár prebytočných kíl a zostanete dlhšie mladí.

Ak TOTO urobíte 5-krát za mesiac, zhodíte kilá navyše a budete dlhšie mladí! 11 obrázkov vo fotogalérii Ak TOTO urobíte 5-krát za mesiac, zhodíte kilá navyše a budete dlhšie mladí!

Ako dopadlo testovanie tejto metódy na ľuďoch?

Vedci skúmali zmeny telesných hodnôt u devätnástich zdravých dobrovoľníkov. Počas pôstnych dní - a bolo ich presne 5 za mesiac - prijali oveľa menej kalórií ako zvyčajne. Po 3 mesiacoch sa im znížila hladina cukru v krvi a ustálila sa aj hladina bielkovín, ktoré spôsobujú srdcové ochorenia.

Lekár z vedeckého tímu odporúča 5 za sebou nasledujúcich pôstnych dní každý mesiac. Je to oveľa účinnejšie ako držať nepretržitú diétu, ktorá vás pripraví o energiu aj chuť do života a po jej skončení väčšinou aj tak nastáva starý dobrý jo-jo efekt. Takýto pôst nepomáha len pri odbúravaní kíl navyše, ale chráni aj pred rakovinou a pomáha zachovať mladosť.

Občasný pôst môže byť ideálnym spôsobom, ako sa zbaviť kíl navyše a posilniť svoje zdravie. 11 obrázkov vo fotogalérii Občasný pôst môže byť ideálnym spôsobom, ako sa zbaviť kíl navyše a posilniť svoje zdravie.

Tlačiť