Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť!

17.04.2019 div

Niektorí muži hľadajú na online zoznamkách iba ženu na jednu noc, iní dúfajú v ženu svojho života. Tohto pána však poriadne rozčuľuje jedna vec.

Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť! 7 obrázkov vo fotogalérii Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť!

Niektoré internetové zoznamky chcú, aby človek uvádzal do základných údajov výšku, nakoľko mnohým ženám záleží na tom či je chlap vyšší alebo nie. Podľa tohto pána by však mali začať požadovať aj váhu, aby sa predišlo sklamaniu na prvej schôdzke, keď pán očakáva dlhonohú blondínku a príde plnoštíhla dáma.

„Niektoré zoznamky požadujú, aby ste tam zadali vašu výšku. Som si istý, že nikto však neskúma váhu. Mrzí ma to, ale tak veľa mojich kamarátov bolo oklamaných ženami, ktoré tvrdili, že sú štíhle a nakoniec sa z nich vykľuli tučibomby,“ hovorí muž. Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť! 7 obrázkov vo fotogalérii Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť!

Tlačiť