Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť!

17.04.2019 div

Niektorí muži hľadajú na online zoznamkách iba ženu na jednu noc, iní dúfajú v ženu svojho života. Tohto pána však poriadne rozčuľuje jedna vec.

Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť! 7 obrázkov vo fotogalérii Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť!

A to nie je všetko, čo sa mu nepáči. „Je to nespravodlivé. Ženám sa nepáči muž, lebo je príliš malý a všetci ju podporujú, hovoria veci ako ideš dievča, do toho a podobne. Keď sa však mužovi nepáči žena, lebo nie je štíhla, je to od neho vraj netaktické, je idiot... Toto je naozaj nespravodlivé,“ dodáva chlap.

Niektorí komentujúci napísali, že keď vidia napríklad na Tindri fotku zblízka, okamžite toho človeka zamietajú, lebo takto sa často fotia tí, ktorí nechcú, aby ste videli ich telo. Jedna žena dokonca napísala: „Som z tých väčších dievčat, no toto je taká pravda. Nechápem však, prečo o tom ženy klamú. Potom, keď sa s chlapom stretnú dúfajú, že im to nebude prekážať? To je divné,“ napísala. Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť! 7 obrázkov vo fotogalérii Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť!

Tlačiť