Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť!

17.04.2019 div

Niektorí muži hľadajú na online zoznamkách iba ženu na jednu noc, iní dúfajú v ženu svojho života. Tohto pána však poriadne rozčuľuje jedna vec.

Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť! 7 obrázkov vo fotogalérii Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť!

Iná zas dodala: „Pamätám si, že keď som kedysi používala Tinder ja, mala som napísané na profile, že v skutočnosti vyzerám tučnejšie, než na fotkách. A úprimne, mnohí páni z toho neboli nadšení,“ priznáva. Táto dáma však k nim bola aspoň úprimná.

Ďalšia žena to uzavrela: „Nerozumiem, prečo na zoznamkách nemôže byť povinné aj pre ženy aj pre mužov, aby uvádzali váhu a výšku. Niektorým sa páčia tučnejší alebo vyšší, iným zas opak. Takto by aspoň vedeli, čo majú čakať.“ Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť! 7 obrázkov vo fotogalérii Muž unavený z randenia online to povedal na rovinu: Toto by podľa neho mali ženy urobiť!

Tlačiť