Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Žena si naplánovala pôrod podľa svojich predstáv: Čo prišlo, nečakala ani vo sne!

28.04.2019 div

Budúca mamička si naplánovala svoj druhý pôrod dopodrobna. To však ešte nečakala, ako inak to celé prebehne. Teraz je však za to dokonca rada!

Budúca mamička si naplánovala pôrod: Čo sa stalo, nečakala ani vo sne! 6 obrázkov vo fotogalérii Budúca mamička si naplánovala pôrod: Čo sa stalo, nečakala ani vo sne!

Žena sa na svoj druhý pôrod pripravovala podrobne a presne vedela, ako chce, aby prebiehal. Teraz však priznáva, že to bola totálne rozličná skúsenosť a všetko bolo úplne inak. Je však za to rada: „Chcela som rodiť spontánne, no nakoniec mi museli pôrod vyvolať. Túžila som po epidurále, no nefungovalo to (áno, aj to sa môže stať). Vízia, že budem v pokoji čakať na príchod svojej dcérky sa totálne rozpadla. V tom čase som bola naozaj vystrašená a cítila sa, akoby sa mi rozpadal svet. No keď sa na to pozriem spätne, som neskutočne šťastná, že to nešlo podľa plánu, lebo som aspoň zistila, aká som silná,“ hovorí žena. Budúca mamička si naplánovala pôrod: Čo sa stalo, nečakala ani vo sne! 6 obrázkov vo fotogalérii Budúca mamička si naplánovala pôrod: Čo sa stalo, nečakala ani vo sne!

Tlačiť