Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priťahujú vás "zlí chlapci"? Áno, darebáci sú sexi, ale na TOTO by ste sa mali pripraviť

21.05.2019 KaD

Už v škole sa dievčatkám viac páčia spolužiaci, ktorí nesedia poslušne na zadku, ale ktorí stále niečo vymýšľajú. Je to tak aj v dospelosti.

Keď má žena na výber z dvoch mužov, vyššie hodnotenie má často ten problémový. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Keď má žena na výber z dvoch mužov, vyššie hodnotenie má často ten problémový.

S darebákmi je skrátka väčšia zábava, sú vtipní, vynachádzaví... No ruku na srdce – naozaj chcete byť celý život v strehu, čo zasa vyvedie?

Možno aj vy patríte k ženám, ktoré túžia po drsnom a nepolapiteľnom mužovi, ktorý vás zovrie v náručí, vášnivo pobozká a odcvála na vranom koni do neznáma. Vy si zotriete slzu a sama pre seba sa usmejete. V hĺbke duše viete, že jeho rozorvané srdce aj tak nepatrí iba vám.

Možno aj vy patríte k ženám, ktoré túžia po drsnom a nepolapiteľnom mužovi... 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Možno aj vy patríte k ženám, ktoré túžia po drsnom a nepolapiteľnom mužovi...

Pripomína vám to scénu z nejakého filmu? Žiaľ, často je to realita. Takže zostaňte pri túžbe, pretože v skutočnosti by ste mohli dopadnúť oveľa, naozaj oveľa horšie. Skutočná realita totiž nebýva taká romantická ako tá filmová. Akí sú darebáci, ktorí sa nám páčia?

Tlačiť
Focus Media