Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priťahujú vás "zlí chlapci"? Áno, darebáci sú sexi, ale na TOTO by ste sa mali pripraviť

21.05.2019 KaD

Už v škole sa dievčatkám viac páčia spolužiaci, ktorí nesedia poslušne na zadku, ale ktorí stále niečo vymýšľajú. Je to tak aj v dospelosti.

Keď má žena na výber z dvoch mužov, vyššie hodnotenie má často ten problémový. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Keď má žena na výber z dvoch mužov, vyššie hodnotenie má často ten problémový.

1 Nenechajú so sebou kývať

Poslušní chlapci vždy berú ohľady na ostatných a na to, čo sa okolo nich deje. Každého sa na všetko pre istotu vypytujú aj niekoľkokrát. Toto však darebákom nikdy ani nenapadne robiť. Ak sa pre niečo rozhodnú, nenechajú nikoho, aby im zabránil v ich rozhodnutí ísť za vlastným cieľom.

Čo sa môže stať?

No áno, spočiatku by sa vám páčilo, že vždy urobí, čo si zaumieni, keby aj sekery padali alebo, ako sa hovorí, pôjde si za svojím aj cez mŕtvoly. Je to také „mužné“, na prvý pohľad to svedčí o sile a schopnosti dosiahnuť vytýčený cieľ. No keď sa nad tým zamyslíte, je to aj o neuveriteľnej bezohľadnosti a hrubosti, na čo môžete časom doplatiť aj vy. A to veľmi kruto. Takýto muž vás využije, zoberie si, čo práve potrebuje – vtedy vie byť milý a nežný. No keď už vás potrebovať nebude, môžete skončiť totálne vyčerpaná, zdeptaná a ešte aj sama. Možno aj vy patríte k ženám, ktoré túžia po drsnom a nepolapiteľnom mužovi. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Možno aj vy patríte k ženám, ktoré túžia po drsnom a nepolapiteľnom mužovi.

Tlačiť
Focus Media