Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priťahujú vás "zlí chlapci"? Áno, darebáci sú sexi, ale na TOTO by ste sa mali pripraviť

21.05.2019 KaD

Už v škole sa dievčatkám viac páčia spolužiaci, ktorí nesedia poslušne na zadku, ale ktorí stále niečo vymýšľajú. Je to tak aj v dospelosti.

Keď má žena na výber z dvoch mužov, vyššie hodnotenie má často ten problémový. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Keď má žena na výber z dvoch mužov, vyššie hodnotenie má často ten problémový.

2 Hádky im nerobia problém

Darebáci sa ani náhodou nesnažia držať svoje city pod kontrolou. Vôbec ich nestresuje, že sa nahnevajú či rozzúria a ani im nenapadne, že by svoju agresivitu mali držať na uzde a správať sa ako v civilizovanej spoločnosti. Upokojiť sa, nechať si názor pre seba, to neprichádza do úvahy, nechcú sa niekde v kútiku trápiť, že ho nevyjadrili dostatočne hlasno a nedali tak najavo, čo si myslia. Títo chlapíci sa pre svoju pravdu aj pobijú a vôbec im nerobí problém ísť do konfliktu. Pravda je, že sa nám oveľa viac páčia muži, ktorí majú názor a aj ho povedia, ako tí, ktorí sa zakaždým dajú zatlačiť do kúta a stiahnu chvost ako zbití psi.

Čo sa môže stať?

Niekedy je naozaj lepšie stáť si za svojím. No oveľa častejšie na to treba ísť s rozumom. Veľakrát dosiahneme svoje, keď príde na to čas, keď je vhodná atmosféra či keď príde tá správna chvíľa. Muž, ktorý s nikým a ničím nesúhlasí a vždy je proti všetkému, nemáva veľa priateľov a v spoločnosti nebýva príliš obľúbený. Ako jeho partnerka to môžete pocítiť aj vy tým, že od vás budú ľudia bočiť alebo stíchnu, keď sa priblížite. Môže sa stať aj to, že si bude presadzovať svoje doma a aj vtedy, keď nebude mať pravdu. Hádky budú na dennom programe a z vás sa stane troska či hysterka, utrápená a porazená.

Darebáci považujú hádky za skvelú vec bez ohľadu na to, ako škodia iným. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Darebáci považujú hádky za skvelú vec bez ohľadu na to, ako škodia iným.

Tlačiť
Focus Media