Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Priťahujú vás "zlí chlapci"? Áno, darebáci sú sexi, ale na TOTO by ste sa mali pripraviť

21.05.2019 KaD

Už v škole sa dievčatkám viac páčia spolužiaci, ktorí nesedia poslušne na zadku, ale ktorí stále niečo vymýšľajú. Je to tak aj v dospelosti.

Keď má žena na výber z dvoch mužov, vyššie hodnotenie má často ten problémový. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Keď má žena na výber z dvoch mužov, vyššie hodnotenie má často ten problémový.

5 Nemajú plány do budúcnosti

Každá žena je spokojná, keď s ňou muž počíta do budúcnosti. No na druhej strane, nepoznám ženu, ktorú by nevystrašil detailný plán na ďalších desať rokov. V určitých fázach vzťahu ženy nechcú diskutovať, dávajú totiž prednosť konkrétnym činom pred neurčitými plánmi.

Čo sa môže stať?

Ak muž žije zo dňa na deň a neplánuje vôbec nič, len si užíva a využíva, čo príde, môže sa stať, že príde niečo, čo si bude užívať viac ako vás. Napríklad dostane ponuku ísť na dlhší čas do zahraničia, a vy nebudete môcť ísť, alebo sa mu pritrafí pekné dievča s vilou v dobrej štvrti, alebo bude môcť ísť na plavbu okolo sveta... A kde ste zostali vy? 

Každá žena je spokojná, keď s ňou muž počíta do budúcnosti. 10 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: Shutterstock Každá žena je spokojná, keď s ňou muž počíta do budúcnosti.

Tlačiť
Focus Media