Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

Sympatická východniarka zabodovala v Prahe: Pracuje v sklade, ale obsadzujú ju do filmov!

01.05.2019 Janka Rebeka Štefková

Jana Molitorisová (37) zo Spišského Podhradia žije v Prahe štyri roky a pracuje ako skladová operátorka. Nedávno sa jej podarilo získať titul Dáma sympatie v súťaži Dáma roku 2019.

Slovenka zaujala aj  v českej súťaži a vyhrala  titul Dáma sympatie 2019. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív J.M. Slovenka zaujala aj v českej súťaži a vyhrala titul Dáma sympatie 2019.

K práci sa dostala náhodne. „Pracovala som v Česku ako brigádnička a neskôr som dostala možnosť pracovať nastálo. S prácou vo svojej podstate som spokojná, ale keby som to mala finančne ohodnotiť, tak rozhodne by to mohlo byť lepšie platené. Veď v Prahe nie je bývanie najlacnejšie,“ konštatuje sympatická východniarka, ktorá sa prihlásila do súťaže Dáma roku 2019.

Nevedela, do čoho ide

To, že je dámou, uznala aj porota, ktorá jej pridelila titul Dáma sympatie. Janku ocenenie veľmi potešilo. „Bola to dlhá cesta, ale som veľmi rada, že som si mohla vyskúšať, ako to chodí v modelingu a tiež v zákulisí. Samozrejme, zo začiatku človek ani poriadne nevie, do čoho ide. Určite tam boli obavy, strach a tréma, ale to postupne prešlo,“ spomína.

„Bola to pre mňa veľká výzva. Cesta k víťazstvu rozhodne nebola ľahká. Predviedli sme sa na piatich módnych prehliadkach,“ hovorí Spišiačka, ktorá niečo podobné nikdy neabsolvovala. „Nervozita sa najviac vystupňovala vo finále,“ prežíva to znova. Keď sa zastavilo hlasovanie a všetky finalistky mali vyjsť na javisko, priznáva, že bola ako v tranze. „Ani som poriadne nevnímala, čo sa deje, bolo mi veľmi teplo z osvetlenia. A v tom som začula svoje meno, moderátor ma vyzval, aby som vystúpila dopredu. Vtedy mi došlo, že som niečo vyhrala. Vôbec som to nečakala,“ priznáva Janka, ktorú ocenenie veľmi potešilo. „Ďakujem všetkým, ktorí mi poslali hlasy, bez nich by som to nedala.“ Slovenka zaujala aj  v českej súťaži a vyhrala  titul Dáma sympatie 2019. 8 obrázkov vo fotogalérii Zdroj: archív J.M. Slovenka zaujala aj v českej súťaži a vyhrala titul Dáma sympatie 2019.

Tlačiť
Focus Media